Aukščiausios kokybės prekės

Kokybiški popieriniai puodeliai karštiems gėrimams – pats reikalingiausias produktas ne tik kavinėms, kurios siūlo gėrimus išsinešti, bet ir degalinėms, restoranams, maisto švenčių tiekėjams kaip neatsiejama papildoma nauda ir būdas patenkinti klientų poreikius. „InoCup“ išskirtinės kokybės vienkartiniai popieriniai puodeliai karštiems gėrimams atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Puikaus skonio ir aromato arbata, karštas šokoladas, vaisių tyrės ir kiti gėrimai, sirupai bei padažai. „InoCup“ skiria didelį dėmesį produktų kokybei, todėl atstovaujame Europoje puikiai žinomus gamintojus: „Teahouse Exclusives“, „One&Only“, „DaVinci Gourmet“, kad pasiūlytume Jums tai, kas geriausia! 

Visada šviežia ir gardi kava, preciziški kavos aparatai ir ypač kokybiškos bei laiko patikrintos priežiūros prekės – visa tai yra puikus derinys, leisiantis užtikrinti aukščiausią kavos kokybę Jūsų klientams! Rūpinamės savo partneriais ir tiekiame tik šviežią kavą, aukštos kokybės įrangą jos gamybai, suteikiame konsultacijas, mokymus, padedame sudaryti receptus, nuolat tobulėjame ir perduodame žinias Jums!